Mezoterapia

 

zaraďujeme ju medzi invazívne omladzovacie metódy.
Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov mikroinjekciami.

 

Ide o mierne bolestivý výkon, pre zmiernenie ktorého, je možné použiť znecitlivejúci krém.

 

Roztoky obsahujúce zmes vitamínov, koenzýmov,  vysoké koncetrácie vitamínov,  aminokyselin, minerálov  a nukleových kyselín injikujeme do vrchných vrstiev kože. Tieto látky zlepšujú stav a funkciu kože, čím je možné dosiahnuť omladenie, hydratáciu, vyhladenie stredne farebných vrások a podporu rastu vlasov.

 

Čo očakávame od  mezoterapie:

•          Omladenie pokožky s hydratáciou a revitalizáciou,

•          Odstránenie drobných vrások,

•          Vyrovnávanie farebných rozdielov pleti,

•          Odstraňovanie jazvičiek po akné.

 

Ponúkame nasledovné výplne:

 

BIOFACE Pure Ha 1 % - rozjasnenie pleti s hydratačným účinkom.

Nezosieťovaná 1% kyselina hyalurónová ponúka účinný spôsob boja proti znižovaniu hladiny vody v tele a pokožke. Kyselina hyalurónová vyplní priestor medzi kolagenovými a elastinovými vláknami a jej schopnosť priťahovať a viazať molekuly vody slúži na zvlhčenie pokožky. Vek 25 – 35 rokov.

 

BIOFACE Pure Ha 2 % - Nezosieťovaná 2% kyselina hyalurónová je vysoko účinné činidlo zvlhčujúce pokožku, jej 2% koncentrácia je ideálna pre udržanie vlhkosti v koži. Vek 35 – 45 rokov.

 

BIOFACE WhiterVivid

Koktail pre bielenie a odstranenieflakov je dokonalým riešením problémov s pigmentáciou tela a tváre.

 

BIOFACE BF 491

Multivitamínová biorevitalizácia s peptidmi proti starnutiu pokožky a má účinné zvlhčujúce čidloprispievajúce k tonifikácii kože. Vek 40+.

gallery/aquaskin-ii-s (2)
gallery/aquaskin-ii-s ds

BIOFACE BF 491 HA

Koktail s liftingovým efektom na hlboké vrásky. Omladzujúce účinky s hydratáciou, oživením a obnovením pokožky. Vek 40+.

 

BIOFACE Eyelift (aplikácia mezolorellerom)

Biopeptidový koktail na tmavé kruhy pod očami a vrásky okolo očí.

 

BIOFACE HAIR

Biorevitalizáčný koktail s peptidmi na podporu a výživu vlasov.

 

DERMASTIR H 53 EGF SterileVials

Exkluzívny vzorec s 53 zložkami, ktoré stimulujú epidermálny rast Hydratácia, žiarivosť, elasticita, vrásky a jemné línie, zlepšená farba kože 4 peptidy, 5 koenzýmov, 7 minerálov, 12 vitamínov, prírodný zvlhčujúci faktor a 24 aminokyselín. Zóny: tvár, pokožka hlavy, krk.

 

Ošetrenie vykonávame prístrojom - AQUASKIN II-S

ktorý ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčasnosti.

Až 80% prejavov starnutia pokožky spôsobuje strata jej objemu. AQUASKIN II-S prináša dokonalú techniku omladenia pokožky – jej hydratáciu, zlepšenie elasticity pokožky a vyhladenie jemných vrások. Efekt je prirodzený a dlhodobý.

 

V čom sa líši? Využíva  vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 5-tich mikroihličiek. Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Súčasne to znižuje výskyt hematómov. Donedávna neexistoval tak precízny systém umožňujúci plošnú hydratáciu.

 

Čo dosiahneme:

–  Zvýšenie pružnosti pokožky
–  Zlepšenie štruktúry pokožky
–  Zjemnenie drobných vrások
–  Silná hĺbková hydratácia

 

Prístroj AQUASKIN II-S ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Konštrukcia aplikačnej pištole prístroja AQUASKIN II-S umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.

 

Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod., v žiaducich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

 

Rovnomerné rozdelenie účinnej látky. Keďže všetkých 5 ihiel sa po celú dobu ošetrenia nachádza v rovnakej vzdialenosti od seba, zariadenie dokáže presne zaznamenať informácie o počte nástrelov a vákuum zase umožní jednoznačne vidieť miesta pokrytia nástrelmi, preto dávky účinnej látky možno úplne rovnomerne rozptýliť na konkrétnej ošetrovanej ploche. Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

 

Do hrotu zariadenia AQUASKIN II-S bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní Vám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách (vrásky na čele, očné okolie, ruky atď.) bez obáv, že poškodíte hlbšie vrstvy a spôsobíte bolesť, alebo krvácanie v danej oblasti.