3 terapie v 1 ošetrení : exfoliácia , infúzia , okysličenie .

 

Vďaka prelomovej technológii , OxyGeneo ™ poskytuje vynikajúce výsledky v starostlivosti proti starnutiu pôsobením na kožu v hlbšej úrovni . Ošetrenie OxyGeneo ™ je vhodné pre všetky typy pleti - akýkoľvek etnický pôvod , sfarbenie pleti a citlivú pokožku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NeoBright ™

NeoBright ™ je prelomové riešenie , ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácie . Gél NeoBright ™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky , kde sú dokonale vstrebávané.

 

Kyselina azaleová = pigmentácie. Kyselina azaleová je známa účinná látka , ktorá sa používa na liečbu kožnej hyperpigmentácie . Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment .

 

Kyselina kojová = zosvetľovanie pokožky. Kyselina kojová je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami , ktorá inhibuje tvorbu melanínu . V kombinácii s kyselinou azelovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.

 

Retinol = Anti - Aging.Derivát vitamínu A , je klinicky preukázané , že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek . Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

 

NeoRevive ™

NeoRevive ™ úplne  definuje ošetrenie pleti . Gél NeoRevive ™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

 

Kyselina hyalurónová = redukcia vrások. Prirodzene produkovaná v ľudskom tele , je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnej hydratácie . Pri starnutí  schopnosť ľudského tela znižuje výrobu kyseliny hyalurónovej  . To má za následok tenkú , suchú a vráskavú pleť.

 

Peptidy = obnova pleti. Peptidy sú malé proteínové fragmenty , ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy , čím sa redukujú vrásky.

 

Retinol = Obnova kolagénu. Derivát vitamínu A , u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek . Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČASTÉ OTÁZKY

Aká je OxyGeneo ™ technológia ?

OxyGeneo ™ je inovatívna technológia exfoliácie pleti ( odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože ) , zvyšuje úroveň okysličenia pleti a infúziu účinných látok , ktoré blahodarne pôsobia na pleť . Súčasne exfoliácia spolu s okysličením pleti optimalizuje vstrebávanie výživných prvkov v géle bohatom na živiny  .

 

Ako OxyGeneo ™ okysličuje moju pleť ?

OxyGeneo ™ využíva Bohrovho efektu , ktorý bol objavený Christianom Bohr v roku 1904 . Princípom Bohrovho efektu je fakt , že zvýšením koncentrácie CO2 ( oxid uhličitý ) dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka ( O2 ) v pleti zvnútra . Pri použití kapsule a terapeutického gélu dôjde k vytvoreniu veľkého množstva CO2 na koži , ktorý aktivuje Bohrov efekt . Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličenie pleti . Okysličovanie pokožky je prospešné vo všetkých anti - aging a reparačných postupoch ošetrenie pleti .

 

Pocit z ošetrenia OxyGeneo ™ ?

Ošetrenie OxyGeneo ™ je vnímané ako príjemná masáž tváre . Exfoliácia je popisovaná ako veľmi osviežujúca a pohodlná preto , že tu nie je využívaný žiadny podtlak ( ako u iných prístrojov pre starostlivosť o tvár ) . Celkové ošetrenie je upokojujúce a uvoľňujúce . Veľa klientov pri ošetrení zaspí a prebúdza sa s pocitom oddýchnutia a omladenia . Klienti s citlivejším typom pleti môžu cítiť pocit tepla na koži počas prvej časti ošetrenie .

 

OxyGeneo ™ v porovnaní s mikrodermabráziu ?

Mikrodermabrázia vykoná jednoduchú exfoliáciu pleti , ale bez pridanej hodnoty pre pleť. Pre vylepšenie výsledku je potrebná aplikácia účinnej masky. Výsledok však nie je stabilný , záleží na použitom produkte .Geneo vám dáva možnosť využiť ošetrenie s plným anti - aging a zosvetľujúcim efektom .

GENEO vykonáva peeling na vlhkej pokožke ( výhodnejšie než na suché ) , ošetrenie bude ľahké a príjemné , bez podráždenia pokožky atď

GENEO nepoužíva žiadne vákuum , ktoré môže spôsobiť rozšírenie povrchových žiliek

Nehrozia žiadne hygienické a infekčné riziká týkajúce sa napríklad kapsule , ktorá skutočne vykonáva exfoliáciu na jedno použitie .

OxyGeneo okysličuje a vykonáva infúziu účinných látok do pleti , zatiaľ čo mikrodermabrázia vykoná len exfoliáciu bez pridanej hodnoty . OxyGeneo využíva infúzia do kože - vpravuje zložky ošetrovacích gélov : kyselina hyaluronová , kyselina azaleová atď

Terapia je veľmi tichá bez obťažujúceho hluku  .

Pri ošetrení mikrodermabráziou je  bežné výrazné podráždenie pokožky trvajúci až 4 dni . To je do značnej miery spôsobené podráždením , ktoré spôsobuje opuch kože a anaeróbne prostredie umožňuje baktériám lepšie množenie . GENEO poskytuje vynikajúcu exfoliáciu s minimálnym podráždením a dodatočné problémy sú veľmi zriedkavé .

Celkovo máte výborný pocit po ošetrení pleti , ktorý vám nikdy nemôže mikrodermabrázia poskytnúť.

 

Môžem absolvovať ošetrenie OxyGeneo ™ , keď mám akné ?

Áno . Exfoliácia je nedráždivá , a pretože OxyGeneo ™ nie je vákuové zariadenie , možno ošetriť oblasti tváre postihnutej nezápalovými akné . Poraďte sa so svojím OxyGeneo ™ expertom o vašich špecifických kožných problémoch .

 

Čo možno očakávať , vidieť a cítiť po ošetrení OxyGeneo ™ ?

Po ošetrení OxyGeneo ™ je pleť bohatá na kyslík a živiny . Vyzerá hladká , mäkká , lesklá a žiarivá . Pleť je svieža , jemná a aktívny .

 

Prečo nepoužívať technológie využívajúce vákuum ?

Použitie vákua ( s mikrodermabrazivním zariadením a inými infúznymi technológiami ) môže dôjsť k poškodeniu kapilár a spôsobiť viditeľné zmnoženie malých žiliek v priebehu času . OxyGeneo ™ je ne - vákuové zariadenie , je bezpečné pre použitie na všetkých typoch ( vrátane citlivej pokožky ) kože , v oblastiach tváre bohatých na kapiláry , ako je nos , a na citlivú pokožku okolo očí a úst .

 

Ako často môžem mať ošetrenie OxyGeneo ™ ?

K terapii kožných problémov , ako je poškodenie slnkom alebo akné sa odporúča jedno ošetrenie týždenne . OxyGeneo ™ raz za mesiac je perfektná dlhodobo udržiavací program proti starnutiu . Váš špecialista starostlivosti o pleť pripraví plán , ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám .

 

Môžem po ošetrení OxyGeneo ™ vyzerať lepšie , než pred tým ?

Áno ! Terapia OxyGeneo ™ nemá prestoje a pleť vyzerá skvele hneď po ošetrení . Ak máte blížiace sa významnú udalosť , naplánujte si terapiu OxyGeneo ™ na rovnaký deň alebo o deň skôr a budete vyzerať skvele .

Čo je pre mňa lepšie , NeoBright ™ alebo NeoRevive ™ ?

To záleží od typu a stavu vašej pleti . Váš špecialista vám odporučí najlepší prípravok pre vás . Ak máte pigmentované lézie ( tmavé škvrny ) alebo tmavú pleť , pravdepodobne NeoBright ™ bude tou pravou voľbou pre vás . Ak chcete zlepšiť celkový vzhľad pokožky a zmenšiť póry , NeoRevive ™ by mohlo byť lepšie , a alebo kombinácia oboch . Opäť platí , že najlepší zdroj je váš profesionálny odborník , ktorý bol dobre vyškolený na použitie GENEO .

 

Aký je rozdiel medzi OxyGeneo ™ a infúznymi technológiami , ktoré využívajú vákuum ?

Existuje významný rozdiel medzi technológiami , ktoré využívajú lokálne " omývanie " produktov na koži a GENEO obohateného produktu , ktorý je nanesený na celú tvár a je ponechaný na pleti v priebehu exfoliácia a infúzneho procesu . Po prvé - proces okysličovania spôsobí obohatenie pleti tváre účinnými látkami po celom povrchu tváre , na rozdiel od prístrojov využívajúcich podtlak - tam je infúzia vykonávaná vždy len v oblasti malého aplikátora , kde je práve podtlak . Kyslíkom obohatená krv je dopravovaná do kožných buniek . Prípravok sa aplikuje na celú tvár a pracuje na expandovanej koži  dlhšie časové obdobie . Produkt má veľa času , aby sa vstrebal na celej tvári , kde obohatená krv prenáša účinnej látky do bunky a poskytuje dôležité výhody . Predchádzajúca kožná infúzna technológia pracuje z tekutými roztokmi tak , aby nezanášali hadice . Výrobky OxyGeneo ™ sú obohatené kyselinou hyaluronovou , peptidami , antioxidantami atď , a sú  vyrábané v optimálnej koncentrácii pre priame použitie na kožu .

 

Aby sme to zhrnuli : OxyGeneo ™ ošetruje celú tvár po celú dobu liečby .

Vodnatá infúzna technológia vykonáva abráziu pleti pomocou vákua ( nie je dobré pre kapiláry ) môže sa ošetrovať len malá plochu  ( veľkosť koncovky aplikátora ) a produkt ide bleskurýchlo cez kožu , a nemá dostatok času , aby bol skutočne vstrebaný .

 

gallery/oxy1

Hlboká infúzia . Kvalitné aktívne látky . Vynikajúce výsledky proti starnutiu .

 

Pri každom ošetrení OxyGeneo ™ môžete odstrániť jemné linky a vrásky , minimalizujete veľkosť pórov , hydratujete a vyživujete pleť , oživíte jednotvárny vzhľad pleti a zlepšíte celkový vzhľad tváre .

 

Vyberte výživnú kapsulu , ktorá vyhovuje vašim špecifickým problémom pleti a zlepšite svoje výsledky.

gallery/oxy2
gallery/oxy3
gallery/oxy4

 

AKO TO FUNGUJE:

 

1. EXFOLIÁCIA

OxyGeneo ™ odlupovaním kože vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky , vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok . OxyGeneo ™ je bezpečný pre všetky odtiene pleti a bez podráždenia sa môže ošetrovať aj citlivá pleť.

2. INFÚZIA

Pomocou našej exkluzívnej kapsule OxyGeneo ™ čistí pleť , a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky . Môžete si vybrať medzi NeoRevive ™ pre omladenie a proti starnutiu alebo NeoBright ™ pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti .

3. OKYSLIČENIE

OxyGeneo ™ produkuje bubliny CO2 , ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu , ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti , zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky . Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením .

gallery/oxygeneo
gallery/oxygeneo2
gallery/oxygeneo3

 

VÝSLEDKY

 

NeoBright ™

Zlepšenie štruktúry pleti , jej farby a veľkosti pórov . Vidíme bieliaci účinok na pehy ( šípka ) a zmiernenie pigmentácie ( seborheic keratóza ) vidíme na spodnej časti nosoústnych záhybov . 

 

 

 

 

NeoRevive ™

Vidíme okamžitý účinok ošetrenia NeoRevive ™ OxyGeneo ™ po jednom sedení . Jemné vrásky okolo očí sú viditeľne a okamžite vylepšiť .

 

 

 

 

 

NeoBright ™

Zlepšenie vzhľadu pleti ( elastóza ) ; difúzna pigmentácia ošetrenej oblasti je takmer odstránená . Ošetrená oblasť je oveľa jednotnejšia , jemná a hladká .