RÁZOVÁ VLNA+RÁDIOFREKVENCIA MINIMALIZÁCIA CELULITÍDY A STRIÍ

3 kroky koncepcia SHYLD ™ pre minimalizáciu celulitídy a strií, pre ošetrovaných je doslova bezchybná, veľmi bezpečná, kontrolovaná a dobre tolerovateľná.
I. - Intenzívne šokové namáhanie pomocou rázových vľn pomáha rozbiť štruktúru tukových buniek, skvapalňovať tuk a oslabuje tukové komory, čím zvyšuje elasticitu tkanív a značné zvýši krvný a lymfatický obeh v ošetrovanej oblasti.
II. - hĺbkovo cielená hypertermia, realizovaná vysokofrekvenčnou energiou. Tepelná energia oslabuje tukové bunky, čo vedie k skvapalneniu tuku a postupnému odtoku lipidov, ktoré sú metabolicky degradované a eliminované, zvyšuje krvný a lymfatický obeh v ošetrovanej oblasti a vedie k produkcia kolagénu jeho a následnej kontrakcii, ktorý je nevyhnutný na spevnenie kože.
III. - Intenzívne lymfatické drenážovanie pomocou rázových vľn, dôkladne odvodňuje lipidy a prebytočné tekutiny do lymfatického ako aj vaskulárneho systému. Intenzívna masáž znova zvyšuje krvný obeh a lymfatický obeh.

gallery/ba_02 (1)

Žena, vek 53, po 5. ošetreniach, ošetrenie 1-krát týždenne. Brucho je spevnené, vyformované a 5 cm menšie ako na začiatku liečby. Pacient nezmenil stravovanie ani cvičenie.

Cenník ošetrenia konceciou SHYLD ™
Celulitída a strie (1 x 45 min.) 60 € (5 x 45 min.) 240 €
(predné stehná, vnútorné stehná, zadok, brucho, boky, paže, ...)