Qantero - Lymfatická drenáž a produkcia nového kolagénu

 

Prístroj Qantero pracuje na princípe vákuových rázov a slúži na ošetrenie

tela a aj na ošetrenie tváre. Prístroj je certifikovaný v Európe, Amerike

aj ako lekársky prístroj. Vo svojej kategórii má najúčinnejšie výsledky.

 

Qantero sa používa na:

 

-     odstraňovanie celulitídy a odbúranie podkožného tuku,    
-     odstraňovanie strií a odvodnenie nôh,

-     zoštíhlenie celkové, alebo zvolenej partie približne o 5-8 cm,
-     regeneruje ochabnuté bruško, zadok, stehná, 
-     vyhladzuje, prekrvuje pokožku a napomáha produkcii nového

      kolagénu v tkanivách,
-     zlepšuje lymfatický tok, čím účinne prečisťuje telo,
-     odstraňuje dvojitú bradu, čistí a spevňuje ochabnutú pokožku,
-     zlepšuje metabolizmus celého organizmu a spôsobuje

      detoxikáciu tela.
 

Vákuové rázy - vytvárané v prístroji sa prenášajú na telo prípadne na tvár pomocou aplikátora. V dôsledku toho dochádza v ošetrovanej partii k aktivácii fibroblastov / buniek, ktoré tvoria kolagén - základný spojivové tkanivo v tele / a k prudkej tvorbe kolagénových vlákien. Výsledkom je pevná, pružná a hladká pokožka bez ohľadu na životný štýl klientky. Zároveň dochádza k prudkému zvýšeniu metabolizmu v ošetrovanej partii a to je základným predpokladom k zoštíhleniu tukového tkaniva.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery/slider_three
gallery/vakuove-razy
gallery/_dsc0756

Ako ošetrenie prebieha - najskôr sa pomocou špeciálnych nástavcov aktivujú lymfatické cesty. Po tej sa nanesie hrejivá emulzia s capsaicin, začína sa na brušku, pokračuje sa nohami. Ošetrenie sa líši podľa výberu procedúry a trvá cca

45 minút.

Ako ošetrenie prebieha - najskôr sa pomocou špeciálnych nástavcov aktivujú lymfatické cesty. Po tej sa nanesie hrejivá emulzia s capsaicin, začína sa na brušku, pokračuje sa nohami. Ošetrenie sa líši podľa výberu procedúry a trvá cca 45 minút.
 

Medzi procedúrami nemá byť pauza kratšia ako jeden deň a dlhšia  ako šesť dní. Prvé tri procedúry sú detoxikačné, vylučujú sa balastné látky usadené v ošetrovaných partiách. Po prvých procedúrach sa môže objaviť ľahká únava, bolesť hlavy, zmena farby, konzistencie a farba moču.

 

Objavuje sa úbytok objemu ošetrovaných miest a pri štvrtom ošetrení sa začínajú objavovať zmeny na pokožke,  je znateľná pevnosť, pružnosť a hladkosť. Po 10 ošetreniach  odporúčame udržiavacie ošetrenie, raz za dva až štyri týždne.

 

Pri detoxikácii  sa aktivujú bunky tzv. Makrofágy, ktoré spolu s lymfatickým systémom dopravujú do krvi toxický odpad, ten sa odfiltruje v pečeni, obličkách a potom vylúči z tela. Vyplavujú sa zvyškové produkty látkovej výmeny, tzv. Metabolitov a posilňuje sa pokožka a podkožné väzivo.

 

Pri ošetrení dochádza k aktivácii lymfatického systému, k vysokému prekrveniu a rozbíjaniu tukových zhlukov okolo buniek. Na povolených, alebo prerušených  vláknach sa aktivujú nové bunky, ktoré vytvárajú nové kolagénové vlákna a spevňujú a vypínajú pokožku. Ošetrenie potláča prejavy celulitídy.

 

Lymfodrenáž poskytuje okamžitú úľavu opuchnutým nohám. Za pomoci nízkych frekvencie vákuových rázov, dochádza k aktivácii lymfatického systému a k odvodneniu ošetrovanej oblasti.